Dil Seçiniz
Konyanın Araç Kiralama Firması
Konyanın Araç Kiralama Firması

KONYA’NIN ARAÇ KİRALAMA FİRMASI DERVİSH®

 

Makalemize başlamadan önce yaklaşan kurban bayramının tüm Müslüman alemine hayır ve bereket getirmesini dileriz.

Konya’da ekonomik, orta ve lüks segment araçlarla hizmet veren firmamız her türlü araç kiralama işlerinizde size ekonomik çözümler sunuyor.

Konya tarihi ve kültürü ile kadim bir şehir. Selçuklunun başkenti ve Hz. Mevlana’nın şehri bu mübarek beldede oto kiralama sektöründe yaklaşık 15 senelik bir hizmet veriyoruz.

 

Araçlar kaskolumu?

Evet. Bizden kiralamış olduğunuz araçların hepsi ful rent a car kaskolu. Araç ile kaza yapmanız durumunda eğer kusur sizde değil ise hiçbir ücret ödemezsiniz. Kusur sizde ise Ekonomik segmentte 6500 TL, Orta segmentte 7500 TL, Lüks segmentte ise 10.000 TL kasko muafiyet bedeli ödeyerek büyük hasarlardan kurtulabilirsiniz. Tabi rent a car kaskonun karşılamadığı şeylerde var ve bu karşılamadığı şeyler uluslararası her ülkede bu şekilde geçerli.

 

Kasko ne durumda karşılamaz?

Eğer araç başındayken alkol kullanmışsanız ve ehliyetiniz yoksa kasko araç bedelini karşılamaz bütün hasarı kiralayan şahıssa rücu eder. Araç müşteride iken oluşan kanunsuz işlerde (polisten kaçma vb şeylerden doğacak kazalarda) karşılama yapmaz. Bunların dışındaki bütün durumlarda rent a car kasko karşılama yapar. Sizleri mağdur etmez.

 

Havalimanı teslimatınız varmı?

Evet var. Konya havalimanı, Konya tren garı, Konya otogar ve Konya içeresinde dilediğiniz herhangi bir yere belli bir ücret karşılığında araç teslimatımız vardır. Sadece Konya tren garına ücretsiz araç teslimatımız vardır. Diğer bahsetmiş olduğumuz yerlere de 1 hafta üzeri kiralamalarda ücretsiz araç teslim hizmetimiz vardır.

 

Araçlarınız nelerdir?

Makalemizin başında da belirtmiş olduğumuz gibi ekonomik, orta ve lüks segment olarak Sedan, Hatchback, Suv marka ve modellerimizi geniş tutuyoruz. Genellikle araç markalarımız şu şekildedir. Renault gurubu, Fiat gurubu, Ford gurubu, Mercedes ve BMW gurubu vb. daha nice araçlar ile hizmetinizdeyiz. Araç ve Fiyat listesi için buraya tıklayınız.

 

KM sınırınız var mıdır varsa nedir?

Evet, araçlarımızda günlük kiralamalarda 250 Km sınırımız vardır. 1 gün üzeri aylık kiralamalarda ise 3000 km sınırımız vardır bu ve bunun gibi bilgiler için sitemizde bulunan koşullar ve sözleşme linkine tıklayarak detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Bu makalemizde kısaca araç kiralama şartlarından bahsettik. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerini arayarak veya WhatsApp üzerinden canlı olararak bilgi alabilirsiniz. Hayırlı ve mutlu günler dileriz.

 

Mevlana

 

 

  • Etiketler: